Zavolejte nám
+420 603 248 417

Společnost

Společnost DACHFENSTER s.r.o. vznikla v roce 2020  spojením dvou dlouhodobě spolupracujících stavebních subjektů, jako logický posun ke kompletnímu provádění staveb na klíč, včetně zajištění jednotlivých subdodávek a technologií dle individuálních požadavků investora.

Provádíme kompletní dodávky stavby na klíč, a to jak rodinných, tak i bytových domů, celkové rekonstrukce a sanace objektů, haly a komunikace. Práce provádíme kompletně včetně subdodávek, případně dle dohody. Koordinujeme činnosti na stavbě v úzké spolupráci s požadavky investora a architekta. Dbáme na kvalitu prováděných prací. Společnost je také řádně pojištěna z titulu stavební činnosti.

Z minulého působení v rámci inženýringu máme zkušenosti s realizací staveb v rozsahu 10 – 200 mil. včetně veřejných zakázek.
Tímto bychom vás chtěli oslovit a nabídnout naše zkušenosti a kapacity k vámi připravovaným investičním akcím. Rádi vám zašleme cenovou kalkulaci na připravovanou zakázku, případně se můžeme setkat na osobní schůzce.

Stavby na klíč

Rodinné domy

Rekonstrukce objektů

Sanace hal

Certifikáty společnosti

Domy stavíme na klíč

Přemýšlíte o stavbě rodinného domku v Praze či kdekoliv po celé České republice? Pokud se rozhodnete pro rodinný dům na klíč, volíte si tu nejjednodušší variantu bez starostí. Veškeré stavební práce připadnou naší firmě, která se postará o vše potřebné. Na vás bude pouze stanovit si požadavky. V DACHFENSTER s.r.o. provádíme kompletní dodávky staveb na klíč, a to nejen rodinných, ale i bytových domů. Se stavbami na klíč máme dlouholeté zkušenosti. Nahlédněte do našich referencí. Mezi naše nedávné realizace patří například výstavba RD v Jaroměři, Doubravčicích či stavba garáží s obytnou částí v Jaroměři. Výstavba rodinných domů je velká část naší činnosti a projekty na výstavbu stále přibývají.
Máme zkušenosti jak s rekonstrukcemi standardními, tak s těmi sofistikovanějšími. Složitost pro nás není překážkou. Staňte se dalším z našich spokojených zákazníků!

Objekty rekonstruujeme s citem

Mezi naše služby patří také kompletní rekonstrukce budov a přestavby, které provádíme po celé republice. Rádi a s citem vracíme zanedbaným domům jejich původní krásu. Díky profesionálně provedené rekonstrukci se výrazně zlepší kvalita bydlení a zároveň se zvýší hodnota objektu. Kvalitně provedená rekonstrukce dále sníží energetické výdaje spojené s provozem budovy, zlepší a zmodernizuje vzhled objektu. V DACHFENSTER s.r.o. rekonstruujeme jak vnější, tak i vnitřní prostory budov.
Vyberete-li si nás pro vaši rekonstrukci, odpadne vám i veškeré vyjednávání a papírování. Staňte se dalším z našich spokojených zákazníků!

Provádíme také sanaci hal

Současně provádíme také sanace objektů, hal a komunikací. V DACHFENSTER s.r.o. máme bohaté zkušenosti zejména se sanacemi panelových domů, betonových a železobetonových konstrukcí i vlhkého zdiva. Zapomenout nelze ani na rekonstrukce vozovek a chodníků, a to včetně zajištění projektové dokumentace. Mezi naše nedávné realizace patří například výstavba veřejné komunikace v Jaroměři, oprava chodníků ve Všestarech či fasáda RD v Uherském Hradišti. Působíme po celé České republice.
Máte zájem o sanaci a vysoušení vlhkého zdiva? Potřebujete rekonstruovat silnici? Neváhejte nás oslovit.

Kompletní zajištění staveb

Práce provádíme kompletně včetně subdodávek, případně dle dohody. Koordinujeme činnosti na stavbě v úzké spolupráci s požadavky investora a architekta. Dbáme na kvalitu prováděných prací. Společnost je také řádně pojištěna z titulu stavební činnosti. Z minulého působení v rámci inženýringu máme zkušenosti s realizací staveb v rozsahu 10 – 200 mil. včetně veřejných zakázek.
Tímto bychom vás chtěli oslovit a nabídnout naše zkušenosti a kapacity k vámi připravovaným investičním akcím. Rádi vám zašleme cenovou kalkulaci na připravovanou zakázku, případně se můžeme setkat na osobní schůzce.
DACHFENSTER s.r.o.
Rybná 716/24, Staré Město
110 00 Praha
IČ: 09479007
DIČ: CZ09479007
© 2024 COMPACT STAVBY | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů